Синтеза
Бегемот

Синтеза

Шифра на артикл: 049788
Баркод: 9786084869689
Код на производителот: 49788
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Имаго,краен стадиум во развојот на една индивидуа кај антроподите и амфибиите. жорж укажува на отуѓено детство прикажувајќи ги опсесиите на поп-културата,жжената во улогата на имаго,изолаcијата во својот дом и светот на интернетот. Синтеза е каталог на немирот на едно време,од нуклеарна војна до тероризам,од климатски промени до биолошка војна.Сместена во минатото и не многу далеcхната иднина на Монтреал,Синтеза е застрашуваcхка приказна за угнетувањето,потиснувањето и бестелесноста.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Каролин Жорж
Издавач Бегемот
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници169

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB