Соборот на алхемичарите
Прозарт Медиа

Соборот на алхемичарите

Шифра на артикл: 052160
Баркод: 9786082561134
Код на производителот: 52160
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Како новa инициранa во Соборот на алхемичарите, Џејден е обучувана да ја одржува елементарната рамнотежа на светот додека се бранат од мешањето на злонамерната Бунтовничка гранка. Пчелите исчезнуваат и од страниците на античките ракописи во димензија на Советот и од надворешниот свет, загрозувајќи го самото негово постоење. Џејден се движи низ комплексноста на алхемијата, но колку повеќе учи, толку повеќе почнува да ги доведува во прашање практиките на Соборот. Осознава дека Бунтовничката гранка можеби не е непријателот против кој била обучувана да се бори. Бидејќи Соборот се наоѓа на работ на војна, Џејден мора да одлучи на која страна да биде посветена.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Синтија Масон
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници455

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB