Смртен исход од атлетските повреди
ПНВ Публикации

Смртен исход од атлетските повреди

Шифра на артикл: 054477
Код на производителот: 54477
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Понекогаш сите носиме одлуки што нѐ носат во погрешен правец, нѐ прават немоќни пред сопствениот живот, прават да не биде можно да преземеме контрола над нашиот живот, исто како Ева, главниот лик во романот. Многумина сме Ева кога се обвинуваме себеси додека некој врши насилство над нас, молчиме и бараме начин да бидеме вредни за малку нежност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Милица Вучковиќ
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници144

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB