1794
Артконект

1794

Шифра на артикл: 060524
ISBN: 9786084852865
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
историски фантастичен роман на Клер Киган, објавен на 30 ноември 2021 година од Grove Press. Во 2022 година, книгата ја доби Орвеловата награда за политичка фантастика и влезе во потесниот избор за наградата Rathbones Folio и Букеровата награда.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Никлас Нат О Даг
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници430

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Edouard Louis
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Webber Katherine
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Celeste Ng
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joanna Quinn
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taylor Jenkins Reid
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Karen Joy Fowler
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Raven Leilani
699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB