Издржи, кралице : реални приказни за растежот, падовите и успесите на еден брат и една сестра во свет во кој трчањето е помалку од ништо но повеќе од сè
Издавачки центар ТРИ

Издржи, кралице : реални приказни за растежот, падовите и успесите на еден брат и една сестра во свет во кој трчањето е помалку од ништо но повеќе од сè

Шифра на артикл: 002474
ISBN: 9786084569602
Код на производителот: 2474
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е книга за успесите и падовите на еден брат и една сестра во свет во кој трчањето е помалку од ништо но за нив е повеќе од сѐ. Книга за атлетиката каква што досега не сте сретнале – од најдобрите македонски репрезентативци шампиони и рекордери на долги патеки. Издржи, кралице е дневник за трчањето и атлетиката како жживотен стил, полн со примери и искуства од дома и од светот. Ваш советник во трчањето и подготовката за следниот предизвик на долги патеки. Книга во која ќе најдете и мотивација и инспирација, но и препораки за начинот на ишрана, хидрација и одмор. Не мора да сте спортист за да уживате во богатата содржина на овој единствен спортски прирачник – ова е една голема жживотна лекција, како за авторите така и за читателите
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спорт и фитнес
Автор Весна Кираџиева, Александар Кираџиев
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници306

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Katherine Allen
1.099 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB