Тренирање со руско ѕвоно
Ад Вербум

Тренирање со руско ѕвоно

Шифра на артикл: 008437
ISBN: 9786084627500
Код на производителот: 8437
Автор: Стив Котер
Достапно веднаш
0 МКД
1.050 МКД
1.050 МКД
16,99 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Тренирање со руско yвоно претставува водич кој лесно се користи и ќе ви помогне да ги поставите cелите, да ја проcените физичката подготвеност и да ги изберете вебите. е научите како безбедно да вебате и ефикасно да ги максимизирате резултатите. Инструкcии чекор по чекор, детални слики и совети за вебање ги придрууваат 95 веби коишто веднаш ви се достапни и се совршени за вебање дома или во сала.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Спорт и фитнес
Автор Стив Котер
Издавач Ад Вербум
Број на страници215

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Katherine Allen
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Suzanne Martin
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Paul Mumford
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB