Тетратка, Feathers patterns, Peacock, B6, хибридни коцки
Skriptie

Тетратка, Feathers patterns, Peacock, B6, хибридни коцки

Шифра на артикл: 007390
Код на производителот: 7390
Автор: Skriptie
Достапно веднаш
0 МКД
99 МКД
99 МКД
1,60 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Illustrations inspired by peacock’s feathers Inside pages: graph, lined, dotted grid, innovative hybrid lines or hybrid grid-lines Available in three sizes: A4, A5, B6 192 pages, 80g offset paper
Карактеристика Вредност
Kатегорија Тетратки со тврди корици
Автор Skriptie
Бренд Skriptie
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB