The Classic Yoga Bible : Godsfield Bibles
Академска Книга

The Classic Yoga Bible : Godsfield Bibles

Шифра на артикл: 008076
Баркод: 9781841813684
Код на производителот: 8076
Автор: Christina Brown
Достапно веднаш
0 МКД
1.099 МКД
1.099 МКД
17,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ѕога брингс нот онлy а суппленесс то тхе бодy бут алсо а сенсе оф спиритуал анд пхyсиcал њелл-беинг то тхосе њхо праcтиcе ит. Феатуринг овер 170 постурес фром тхе маин сcхоолс оф yога, Тхе Ѕога Библе ис тхе ултимате, cомпрехенсиве гуиде то праcтиcинг yога анд финдинг а ментал анд пхyсиcал баланcе ин лифе. Тхе боок енcоурагес yога бегиннерс анд еxпертс алике то финд а yога сељуенcе тхат суитс тхеир персонал неедс анд абилитиес.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Здравје и живот
Автор Christina Brown
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2009
Број на страници400

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Маја Волк
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Greger MD
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Дин Бурнет
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Giovanni Dienstmann
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Oonagh Duncan
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB