Мудар родител : време е за градинка
Антолог

Мудар родител : време е за градинка

Шифра на артикл: 045155
Баркод: 9786082434858
Код на производителот: 45155
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прираcник за родители за деcа од возраст од две до шест години кои треба да се подготват за чување во градинка . книгата содрзи повеке совети за психолошка и емотивна подготовка на деcата и родителите .
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Хедвиг Монтгомери
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници232

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бери Дејв
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
Цена 699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB