Т.А.Ј.Н.А. - Откриена
КСЦ Полица

Т.А.Ј.Н.А. - Откриена

Шифра на артикл: 035625
ISBN: 9786087480564
Код на производителот: 35625
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Т.А.Ј.Н.А Откриена е експлозивно, сензуално и еротски заситено финале на бестселер трилогијата. Вил Форет е единственото нешто што Кеси некогаш го сакала ‒ љубовта на нејзиниот живот. Но, кога тој дознава дека таа е дел од затворжената група Т.А.Ј.Н.А. ‒ посветена да им помогне на ените да си ги остварат најдлабоките сексуални фантазии ‒ ја прекинува нивната врска. Со скршено срcе, таа се посветува да ѝ помогне на Солан Фарадеј, новата девојка. Кеси ја обновува врската со ешкиот фраер Џеси, иако тој не мое да ја љуби толку длабоко како што мое Вил. Во меЌувреме, брилијантната Солан, самохрана мајка со одлична кариера, но без љубов, навлегува многу длабоко во своите страсти, како никоја друга од друштвото Т.А.Ј.Н.А. - Дали Солан ќе го најде она по што копнее? - Дали Кеси ќе му прости на Вил откако тој ќе сфати дека згрешил во врска со неа?
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Л. Мари Аделин
Издавач КСЦ Полица
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници164

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 001817
330 МКД
5,34 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB