Урнебесна хемија : експерименти со мешање
КСЦ Полица

Урнебесна хемија : експерименти со мешање

Шифра на артикл: 008126
Баркод: 9786084850298
Код на производителот: 8126
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако одлуcхивте да ја проcхитате оваа книга мислејќи дека од неа ќе дознаете нешто повеќе за производството на хемиски моливи, за хемиското cхистење облека или за видовите детергенти за дезинфекcија на површината во кујните и во бањите, за средствата cхија употреба им е строго забранета на спортистите, за препаратите за уништување комарcи и други инсекти, за хемиските производи за нега на украсните или индустриските растенија... хммм... ГРЕшИТЕ, но – ОДЛИчНО! ИСКУСТВАТА НА ХЕМИчАРИТЕ И НА ДРУГИТЕ НАУчНИЦИ ПОКАжУВААТ ДЕКА жживотОТ ИМ Е МНОГУ ПОИНТЕРЕСЕН НА ОНИЕ шТО чИТААТ И МИСЛАТ ОТКОЛКУ НА ОНИЕ шТО НЕ чИТААТ И НЕ МИСЛАТ!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Драгана Петровиќ-Косановиќ
Издавач КСЦ Полица
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници176

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 290 МКД
4,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB