35 калории без шеќер
Арс Ламина

35 калории без шеќер

Шифра на артикл: 007693
ISBN: 9786082594361
Код на производителот: 7693
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
139 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Јована и Тара го поминуваат зимскиот распуст кај едно весело семејство во Гроцка. И додека околните ритчиња дремат под дебелиот снег, а Дунав си ја гледа својата работа, во куќата се случува драма. Кога вагата ќе покае половина килограм повеќе, некој исчезнува од куќата, некој доаЌа до застрашувачки сознанија истраувајќо на интернет, едно куче првпат преноќува во топлата куќа, а една девојка се бори со змијата во стомакот. Некаде покрај Сава, се случува нешто слично, но многу пострашно...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Јасминка Петровиќ
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници119

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Lois Lowry
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB