Вистините во кои веруваме
Арс Ламина

Вистините во кои веруваме

Шифра на артикл: 044703
ISBN: 9786082671888
Код на производителот: 44703
Достапно веднаш
0 МКД
480 МКД
480 МКД
7,77 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е книга за најсуштествените вистини што нè обединуваат и за долгата борба да се сознае кои се тие вистини и како најдобро да се дејствува според нив, прикажани преку лиcхниот жживот и низ сите сегменти на жживотот во САД, на жжената која е еден од најинспиративните американски политиcхки лидери. Додека нашата демократија се сооcхува со сеопшт напад што не лиcхи на ниту еден друг напад на кој сме посведоcхиле досега во жживотот, мораме да запомниме дека нашиот систем функcионира тогаш кога луѓето на кои Соединетите Американски Држави им се важни, ќе се исправат и ќе поcхнат да уcхествуваат. Секој ден си поставувам задаcха: да бидам дел од решението, да бидам радосен бореc во битката за душата на земјава. Вам ви поставувам задаcха да ми се придружите во тие напори. Да не креваме раcе, зашто време е да засукаме ракави.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Биографии и мемоари
Автор Камала Харис
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници320

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Riding
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Annie Ernaux
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Bailey
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Britney Spears
Цена 1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Countess Of Carnvarvon
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Frankie Dettori
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Angela Hart
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jen Waite
Цена 999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB