Нежна Сила: Мојот живот, мојот фудбал
Арс Ламина

Нежна Сила: Мојот живот, мојот фудбал

Шифра на артикл: 057639
ISBN: 9786082678009
Код на производителот: 57639
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 90 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Верувам во судбина,а мојата се наоѓаше во топката. Покажа кон мене,ме следеше,ме сакаше. Ме бараше.Ме проучуваше,ме вовлече,ме убеди. Ме заведе. Фудбалот ме одбра.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Биографии и мемоари
Автор Андриј Шевченко, Алесандро Алчато
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници223

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Annie Ernaux
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : David Bailey
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Britney Spears
1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Countess Of Carnvarvon
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Frankie Dettori
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Angela Hart
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB