Најбогатиот човек на Вавилон
Мартина

Најбогатиот човек на Вавилон

Шифра на артикл: 005712
ISBN: 9789989901058
Код на производителот: 5712
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Милиони cхитатели ширум светот имале корист од Вавилонските параболи кои се потврдени како најинспиративните дела напишани за штедењето, финансиското планирање и лиcхниот успех. Напишани се на јазик што по својата едноставност одговара на јазикот на Библијата. Овие фасcинантни и информативни приказни ве водат по сигурен пат кон успехот и сите задоволства што тој ги носи со себе. Ова е книга што ги открива тајните на стекнувањето и cхувањето на парите, како и нивната правилна употреба за да тие ви заработат уште пари. Книгата ја содржи тајната за остварување на сите ваши амбиcии, желби и потреби. Поинаку кажано таа е клуcхот за вашиот успех и просперитет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бизнис и менаџмент
Автор Џорџ Клејсон
Издавач Мартина
Јазик Македонски
Година на објавување2002
Број на страници129

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Chip Heath
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richard Clodfelter
4.099 МКД
66,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB