Чајник, Tea For Two, црвен
Egan

Чајник, Tea For Two, црвен

Шифра на артикл: 043848
Код на производителот: 43848
Достапно веднаш
0 МКД
1.095 МКД
1.095 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој Tea For Two чајник со капацитет од 470 мл ќе го претвори Вашиот утрински или попладневен чај во вистинско уживање. Комбинирајте го со останатите производи од колекцијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чајници и инфузери
Бренд Egan

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.1 MB