Вселена
Тримакс

Вселена

Шифра на артикл: 044773
ISBN: 9786082043371
Код на производителот: 44773
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа богата, илустрирана енциклопедија е извор на корисни информации за вселената. Дава преглед на она што е познато или помалку познато за планетите, ѕвездите и галаксиите и е од суштинско значење за да се разберат подетално. Наменета е за секој кој сака да ги прошири своите знаења и да тргне на пат низ вселената.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор Анита Милевска, Ивица Милевски
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2021
Број на страници48

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Helen Murray
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Steve Setford
1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB