Родовата книга
Мартина

Родовата книга

Шифра на артикл: 003153
Баркод: 9789989901782
Код на производителот: 3153
Автор: Vladimir Megre
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга е приказна за извонредна жена која има дарба да ги лекува душата и телото на човекот. Во следната шеста книга на Владимир Мегре е претставена необична верзија на минатото и прекрасната иднина на човечкото општество. Според Анастасија, се ближи времето кога луѓето ќе се свртат кон своите корени. Милиони мајки и татковци во различни делови на светот ќе започнат да ја пишуваат Книгата од ваков вид, пишувајќи ја со свои раце. Тие ќе бидат огромен број, Книгите од родот. И секој ќе ја содржи вистината што доаѓа од срцето, наменета за сопствените деца. Во овие книги нема да има место за лукавство, подло или лукавство
Карактеристика Вредност
Kатегорија Дизајн и мода
Автор Vladimir Megre
Издавач Мартина
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници210

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.69 MB