Мрежа
Бата Прес

Мрежа

Шифра на артикл: 050034
ISBN: 9786082531823
Код на производителот: 50034
Достапно веднаш
0 МКД
299 МКД
299 МКД
4,84 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
о разводот, младата привлечна мајка Соња, се обидува да го задржи старателството над нејзиниот син Томас. Мисли дека заминувајќи на Флорида ќе побегне од сопругот. Но… Ова продолжение има уште посилна динамика, психолошки судири и го разоткрива делувањето на наркомафијата во меѓународни размери, но и на банкарските, индустриски олигарси и политичарите, во Исланд, во Данска, САД, Мексико, Франција… Ја илустрира и немоќта на Соња, Томас, Марија, Агла и другите ликови да се извлечат од канџите на организираниот криминал. Синот на Соња е киднапиран од нејзиниот безмилосен поранешен сопруг, а таа е втурната назад во светот на шверцот на кокаин, но овој пат има сопствен план… Соња се обидува да ги урне нарко-босовите и да го врати Томас. Но, работите не се толку лесни како што изгледаат на прв поглед… „Напнат, неизвесен и дава повеќе од неколку неочекувани пресврти“ – Сандеј Тајмс „Во ова дело може да се ужива како во самостоен роман, но јас би предложил прво да го прочитате нег
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Лилја Сигурдардотир
Издавач Бата Прес
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници440
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB