Џебно ноже - мултифункционално, Victorinox, Classic - црвено, 58mm

Џебно ноже - мултифункционално, Victorinox, Classic - црвено, 58mm

Шифра на артикл: 060148
Достапно веднаш
0 МКД
1.420 МКД
1.420 МКД
22,98 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Џебни алатки
Повез Тврд повез

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB