Примена на повеќекритериумски методи во банкарството : случајот на Комерцијална банка АД Скопје
Магор

Примена на повеќекритериумски методи во банкарството : случајот на Комерцијална банка АД Скопје

Шифра на артикл: 005459
Баркод: 9786082235950
Код на производителот: 5459
Достапно веднаш
0 МКД
1.050 МКД
1.050 МКД
16,99 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Економија
Автор Виолета Цветковска
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници149

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.200 МКД
19,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 700 МКД
11,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB