Канцелариски колумни
ПНВ Публикации

Канцелариски колумни

Шифра на артикл: 007872
ISBN: 9786084641179
Код на производителот: 7872
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Канcелариски колумни“ е свеа, современа и акту– елна проза, која што пред читателот отвора голем број предизвиcи на работното времепростран– ство низ призмата на преcизен набљудувач. Низ овие, условно наречени, колумни канcеларијата е претставена во универзални димензии. Како и во претходните така и во оваа нејзина најнова книга, до израз доаЌа препознатливата нараcија на Лилјана Пандева.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Есеи
Автор Лилјана Пандева
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници102

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Есеи 096088
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 063712
Автор : Leslie Jamison
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 093665
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 060553
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 059869
Автор : Olivia Laing
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 978006
Автор : Milan Kundera
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 051762
Автор : Marilynne Robinson
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 048972
Автор : Џорџ Орвел
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Есеи 047800
Автор : Џорџ Орвел
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB