Етнологот како писател : писателот како етнолог 
Табахон

Етнологот како писател : писателот како етнолог 

Шифра на артикл: 039544
Код на производителот: 39544
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Алмира виде, слушна и ме ослободи од синџирите во кои го бев оковал својот жживот. Таа имаше одлиcхно решение кое можеше да ни помогне и на двајcата. Се додека не бидеме финансиски обезбедени, бракот беше она што создавајќи илузија пред светот ќе не ослободеше од притисокот на семејствата и општествените оcхекувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Етнологија
Автор Повеќе автори
Издавач Табахон
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници225

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.66 MB