Струмичкиот говор : етно-лингвистички материјали
Табахон

Струмичкиот говор : етно-лингвистички материјали

Шифра на артикл: 044471
Баркод: 9786086644222
Код на производителот: 44471
Автор: Коста Пеев
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Етнологија
Автор Коста Пеев
Издавач Табахон
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници365

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.83 MB