Фломастери, Giotto, Turbo Color, 12 бои, Ø2.8 мм
GIOTTO

Фломастери, Giotto, Turbo Color, 12 бои, Ø2.8 мм

Шифра на артикл: 035140
Код на производителот: 35140
Достапно веднаш
0 МКД
89 МКД
89 МКД
1,44 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фломастери
Бренд GIOTTO
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB