Тетратка по органска хемија
Арс Ламина

Тетратка по органска хемија

Шифра на артикл: 007397
ISBN: 9786082593203
Код на производителот: 7397
Достапно веднаш
0 МКД
120 МКД
120 МКД
1,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа тетратка содржи хартија со шестаголна мрежа за полесно испишување на формулите од органската хемија. Соодветна е за наставните содржини предвидени со програмата по предметот хемија во средното образование (гимназиско и средно струcхно), како и за високото образование.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Гимназии
Автор Бранка Бугариска (уредник)
Издавач Арс Ламина
Училишна година Прва година
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.72 MB