Ловечки самострел со три стрели, 45cm/17cm
Spielzeugmanufaktur VAH

Ловечки самострел со три стрели, 45cm/17cm

Шифра на артикл: 052610
Код на производителот: 52610
Достапно веднаш
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
43,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за преправање
Бренд Spielzeugmanufaktur VAH

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB