Келтски штит, Dragur, Ø34cm
Spielzeugmanufaktur VAH

Келтски штит, Dragur, Ø34cm

Шифра на артикл: 052612
Код на производителот: 52612
Достапно веднаш
0 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
17,64 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за преправање
Бренд Spielzeugmanufaktur VAH

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB