Кофичка - сет за на плажа
Светот на Биби

Кофичка - сет за на плажа

Шифра на артикл: 096231
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сетот содржи: кофичка, гребло, лопатка и сито. Висина: 19 см; Ширина: 17 см
Карактеристика Вредност
Kатегорија Играчки за забава
Издавач Светот на Биби

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB