Азбука со Стела и Сани карти

Азбука со Стела и Сани карти

Шифра на артикл: 051373
Код на производителот: 51373
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
И АЗБУКАТА МОЖЕ ДА БИДЕ ЛЕСНА, АКО ЈА ЗНАЕШ НЕЈЗИНАТА ПЕСНА Пеејќи и редејќи ги картичките на Стела и Сани, азбуката се учи мошне брзо и лесно. Уверете се самите колку е забавно. А, Б, В... сè така до Ш, па одново А и така во круг, азбуката ќе ја научиш брзо како никој друг!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Јазик Македонски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB