Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack
Pokemon

Карти за размена, Scarlet & Violet 03 Obsidian Flames Booster Pack

Шифра на артикл: 061469
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Pokémon Obsidian Flames е третото Pokémon Scarlet and Violet од 2023 година. Booster пакетот содржи 10 рандом карти од Obsidian Flames сетот, со гаранција за најмалку една ретка ката ( на пр. холо ретка карта). Исто така содржи код за Pokémon TCG Live и base energy карта. Овој сет на играчите им нуди можност да го прошират или да го подобрат својот сет или колекција, и е погоден и за почетници и за искусни играчи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB