Карти за размена, My First Battle Deck (Set of 2)
Карти за размена, My First Battle Deck (Set of 2)
Карти за размена, My First Battle Deck (Set of 2)
Карти за размена, My First Battle Deck (Set of 2)
Pokemon

Карти за размена, My First Battle Deck (Set of 2)

Шифра на артикл: 061473
Достапно веднаш
0 МКД
790 МКД
790 МКД
12,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако отсекогаш сте сакале да играте Pokémon Trading Card Game со семејството и пријателите, тогаш Pokémon Trading Card Game сетот е најдобриот начин да започнете. Со лесен тек и едноставни насоки, ќе бидете подготвени да вежбате и да се борите заедно. Се што Ви е потребно за игра за двајца е вклучено во кутијата. Вклучен е по еден од двата мини сетови, а секој мини сет содржи: 2 шпила од по 17 карти, 2 подлоги за играње, книга со правила, 1 голема Pokémon паричка, 6 токени и 1 лист со damage counters стикери
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB