Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin
Pokemon

Карти за размена во метална кутија, Scarlet & Violet Mini Tin

Шифра на артикл: 061476
Достапно веднаш
0 МКД
790 МКД
790 МКД
12,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кутијата содржи: - 2 Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 booster кесички - 1 паричка со Energy симбол - Pokémon карта со сликата од кутијата (можете да ги собирате и да ги комбинирате сите 10) Цената се однесува на една кутија!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB