Карти за размена, Scarlet & Violet 3.5 Pokemon 151 Zapdos Ex Box
Карти за размена, Scarlet & Violet 3.5 Pokemon 151 Zapdos Ex Box
Карти за размена, Scarlet & Violet 3.5 Pokemon 151 Zapdos Ex Box
Карти за размена, Scarlet & Violet 3.5 Pokemon 151 Zapdos Ex Box
Pokemon

Карти за размена, Scarlet & Violet 3.5 Pokemon 151 Zapdos Ex Box

Шифра на артикл: 061502
Достапно веднаш
0 МКД
1.640 МКД
1.640 МКД
26,54 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа колекција вклучува: - 1 премиум промо карта со Zapdos ex - 1 премиум карта со Electabuzz - 1 голема премиум карта со Zapdos ex - 4 Pokémon TCG: Scarlet & Violet 151 booster кесички - код-карта за Pokémon TCG Live
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon
Возраст 6+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB