Карти за размена, Pokemon V Battle Deck - Gardevoir V / Victini V
Карти за размена, Pokemon V Battle Deck - Gardevoir V / Victini V
Карти за размена, Pokemon V Battle Deck - Gardevoir V / Victini V
Карти за размена, Pokemon V Battle Deck - Gardevoir V / Victini V
Pokemon

Карти за размена, Pokemon V Battle Deck - Gardevoir V / Victini V

Шифра на артикл: 057291
Код на производителот: 57291
Достапно веднаш
0 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
20,87 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Секој од сетовите вклучува: - 1 шпил од 60 карти спремен за игра - 3 карти со референци - 1 буклет со правила - 1 подлога за играње за еден играч - сет Damage counters стикери - 1 голема паричка - 1 кутија за карти - 1 брз водич за отклучување на стратегии - 1 код карта за играње онлајн Цената се однесува на 1 сет!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Игри со карти
Бренд Pokemon

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
106 МКД
1,72 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB