Дигитална естетика
Аксиома

Дигитална естетика

Шифра на артикл: 057896
Баркод: 9786086572945
Код на производителот: 57896
Автор: Шон Кабит
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ИТ
Автор Шон Кабит
Издавач Аксиома
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници310
Димензија21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ИТ 053233
Цена 900 МКД
14,56 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.58 MB