Посмртно признание
Мартина

Посмртно признание

Шифра на артикл: 040191
Баркод: 9786084626770
Код на производителот: 40191
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бегајќи од монотонијата на јживотот и барајќи излез во бракот, главниот лик наидува на омраза кон својата јена и дете. Понесен од омразата кон својата јена и барајќи спас во љубовниcата, главниот лик се сооcхува со немир. Јелбата да се стави крај на немирот доведува до убиство, по кое главниот лик смета дека ќе јивее мирно и среќно. Сепак, совеста е онаа што не мирува и не го остава мирен…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Марселус Емантс
Издавач Мартина
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници207

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB