Англиска музика
Магор

Англиска музика

Шифра на артикл: 056473
Баркод: 9786082232867
Код на производителот: 56473
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дејството на овој исклучителен роман е сместено во Лондон, во дваесеттите и триесеттите години на XX век. Необичните таленти на Тимоти Харком се извор на инспирација за неговиот татко Клемент, спиритуалист кој лекува луѓе. Англиска музика е инвентивен и трогателен роман за сложените врски меѓу татковците и синовите, меѓу наследството и културата, меѓу нашето разбирање на минатото и желбата да ја опфатиме сегашноста...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Питер Акројд
Издавач Магор
Боја Портокалова
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2013
Број на страници363

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB