Кој го уби Паломино Молеро?
Слово

Кој го уби Паломино Молеро?

Шифра на артикл: 009801
ISBN: 9789989103957
Код на производителот: 9801
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кој го уби Паломино Молеро? го напишав заради гневот што го предизвика во мене убиството на еден млад регрут од воздухопловната база во Талара, мистериозно убиство забошотено од офиcијалната бирократија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Марио Варгас Љоса
Издавач Слово
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници146

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB