Скриена во најмрачниот агол
Сакам Книги

Скриена во најмрачниот агол

Шифра на артикл: 000073
ISBN: 9786084672135
Код на производителот: 73
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пред четири години. Прекрасниот, харизматичен и спонтан Ли изгледа премногу совршен за да биде реален. Пријателките на Кетрин очигледно се согласуваат, бидејќи секоја една од нив паѓа на неговиот шарм. Но она што почнува како силна привлечност и страсен секс се претвора во нездрава љубомора и Кетрин сфаќа дека Ли има и една друга, многу помрачна страна. Неговото агресивно и посесивно однесување почнува страшно да ја плаши, но никој не и верува кога таа ќе ги сподели своите стравови. Контролирана во секоја секунда од денот и изолирана од се, скриена во најмрачниот агол од нејзиниот свет, очајната Кетрин прави план за бегство. После четири години. Ли е зад решетки, а Кетрин -сега Кети - опседнато ги проверува вратите и прозорите од нејзиниот стан, бидејќи не верува никому. Кога атрактивниот сосед, Стјуарт, влегува во нејзиниот жживот, Кети конечно се осмелува да се надева дека љубовта и среќата можеби се можни и после се...до денот кога добива телефонски повик со известување дека Ли...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Елизабет Хејнс
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници390

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB