Натерај ме
Култура

Натерај ме

Шифра на артикл: 000214
Баркод: 9789989328367
Код на производителот: 214
Автор: Ли Чајлд
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Зошто овој град е наречен Мајчина Почивка? Тоа Ричер сака да го дознае. Но никој не сака да му каже. Тоа е мало место скриено во илјадите квадратни милји со житни полиња, со мала железничка станица, со воздржани луѓе кои будно те следат и една загрижена жена по име Мишел Ченг, која мисли дека Ричер е некој друг, нејзиниот исчезнат партнер во една приватна истрага. По кратко време Ричер започнува да истражува. Тој ќе си помисли: Колку лошо може да биде сето ова? Но, по кратко време паѓа во очајна трка низ Америка за на крај да се врати на местото каде што започна се, каде ќе мора да се соочи со најлошиот кошмар кој може да си го замисли.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ли Чајлд
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници430

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB