Девојката без минато
Топер

Девојката без минато

Шифра на артикл: 000796
Баркод: 9786082085159
Код на производителот: 796
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дваесет години бегаше од минатото. Денес тоа ја стигна. Фасцинантен психолошки трилер за обоавателите на Ејми ја нема и Девојката од возот. Леа Милс живее живот на бегалец – криејќи се од сенките на своето минато. Без пријатели и момче – копнеејќи по друштво – го запознава Џулијан. За првпат, по долго време, почнува да верува дека е возможно да има нормален живот. Но, тогаш, на дваесетгодишнината од денот што ѝ го промени текот на животот, добива писмо. Некој ја знае вистината за тоа што се случи тој ден. Некој што нема да запре сѐ додека не го уништи и тоа што остана од животот на Леа. Но, дали Леа е жртвата во оваа приказна? Или заслужува сѐ што ѝ се случува?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Катрин Крофт
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници291

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB