Ракописот на Чанселор
Магор

Ракописот на Чанселор

Шифра на артикл: 003045
ISBN: 9789989183096
Код на производителот: 3045
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали Дј. Едгар Хувер умрел од природна болест или бил убиен? „Инвер Брас“, група од високоморални и високопоставени интелектуалци, гледа монструозна закана за сопствжената земја во неетичката употреба на приватни досиеја исполнети со скандали од страна на Хувер. Тие одлучуваат да го отстранат тивко и без никаква трага, сè додека писателот на трилери-бестселери Питер чанселор не налета на информации во споредба со кои неговите претходни книги личат на безопасни бајки... Роберт Ладлам е најпродаваниот писател на трилери на сите времиња, со повеќе од двесте милиони продадени примероци на неговите романи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Роберт Ладлам
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2007
Број на страници494

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB