Во водата
Топер

Во водата

Шифра на артикл: 003346
ISBN: 9786082085371
Код на производителот: 3346
Автор: Пола Хокинс
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во реката што тече во мало гратче, испливува мртвото тело на една самохрана мајка. Претходно истото лето, таква судбина доживеала и една ранлива тинејдјерка. Тие не се првите жени чиј жживот завршил во овие мрачни води, но нивната смрт ќе ја разбранува реката и нејзината историја, вадејќи ги на површина одамна закопаните тајни. Петнаесетгодишна осамена тинејдјерка останува сама. Без родители и без пријатели, сега е препуштена во рацете на сестрата на нејзината мајка, исплашена непозната жена која мора да се врати на местото од коешто побегнала, место на коешто ветила дека никогаш повеќе нема да се врати. Со истиот поттикнувачки стил на пишување и проникливо разбирање на човековите инстинкти што плени милиони читатели во целиот свет, со нејзиниот експлозивен дебитантски трилер Девојката од возот,
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Пола Хокинс
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници375

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB