Криј се
Сакам Книги

Криј се

Шифра на артикл: 003860
ISBN: 9786084672777
Код на производителот: 3860
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ИМАш ДОБРА ПРИ:ИНА ДА СЕ ПЛАшИш… Постои еден случај кој го прогонува детектживот Боби Доx до ден денес, случај кој за малку ќе го убиел, случај кој му го променил животот засекогаш. Сега, во поџемна одаја на тлото на напуштена психијатриска болница во Масачусетс, полицијата открива уасно скривалиште на шест трупови, мумифицирани, кои го оивуваат неговиот најлош кошмар: враќањето на убиецот кој Боби го смета за одамна мртов и закопан. НЕМА МНОГУ МЕСТА ЗА БЕГАЊЕ И КРИЕЊЕ… Анабел се крие и бега откако знае за себе. Нејзиното детство е измешана матна бркотница од нови градови и лани идентитети. Но од што – или поточно од кого – бега нејзиното семејство, таа не знае и никогаш не знаела. Сега од масовната гробница се вади тело, а околу неговиот врат виси синxирче со името на Анабел и опасноста е премногу блиску за човек да мое да побегне од неа.Па овој пат, таа нема намера да бега.Затоа што знае дека тој секако ќе ја најде. што се случува кога веќе нема никој кому моеме да му веруваме?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Лиса Гарднер
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници381

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB