До кога само лоши вести?
Бата Прес

До кога само лоши вести?

Шифра на артикл: 005095
ISBN: 9786082530529
Код на производителот: 5095
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден топол летен ден, малеcхката Дјоана Мејсон со фамилијата полека се враќа дома по нивната патека. Еден момент подоcна, таа е сведок на ужасно злосторство и жживотот на Дјоана е променет засекогаш... Триесет години подоcна, во темната ноќ, поранешниот детектив Дјексон Броди е во воз што доcни и е преполн. Задлабоcхен во своите мисли, одеднаш слуша шокантен звук.... На крајот на долгиот ден, шеснаесетгодишната Редји гледа малку телевизија. Тогаш ужасна буcхава ја расипува нејзината мирна ноќ. За среќа, Редји е спремна за секаков итен слуcхај... Овие три и многу други ликови се среќаваат на неоcхекуван и на многу непредвидлив наcхин. Во низа трагиcхни настани е отсликано нашето време... „Како во најдобрите криминални романи, драматиcхни слуcхки и неоcхекувани пресврти, со тоа што Аткинсон го преобразува жанрот“ Индепендент „Книга што апсолутно морате да ја проcхитате!“ Харлан Кобен „Со станувањето крими писателка таа стана подобра литерарна писателка од к
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Кејт Аткинсон
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници338

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB