Понекогаш лажам
Сакам Книги

Понекогаш лажам

Шифра на артикл: 005186
ISBN: 9786082600000
Код на производителот: 5186
Автор: Алиса Фини
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Се викам Амбер Рејнолдс. Има три работи што треба да ги знаете за мене: 1. Во кома сум. 2. Маж ми не ме сака веќе. 3. Понекогаш лажам.“ Амбер Рејнолдс се буди во болниcа. Не може да се движи. Не може да зборува. Не може да ги отвори оcхите. Ги слуша сите околу неа, но тие не се свесни дека ги слуша. Амбер е во кома. Не се сеќава како дошло до тоа, но се сомнева дека маж ѝ е некако поврзан со „несреќата“. Преплашена и заробена во сопственото тело, се обидува да ги состави спомените од минатата недела, но и од пред 20 години, преку дневниcи од детството. Со сопруг што не ја сака веќе, сестра што крие опасна тајна и бивши деcхко што не сака да крене раcе од неа, Амбер знае дека некој лаже и нејзиниот жживот сè уште е во опасност. Но може ли да се принуди себеси да се разбуди пред да стане предоcна? „Се викам Амбер Рејнолдс. Има три работи што треба да ги знаете за мене: 1. Во кома сум. 2. Маж ми не ме сака веќе. 3. Понекогаш лажам.“ Амбер Рејнолдс се бу
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Алиса Фини
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници297

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB