Совршената мајка
Сакам Книги

Совршената мајка

Шифра на артикл: 005457
Баркод: 9786082600055
Код на производителот: 5457
Автор: Ејми Молој
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Заразен психолошки трилер за група жени кои заедно се дружат во нивната група на мајки и неоcхекувано се поврзуваат кога доаѓа до трагедија. Се нарекуваат Мајските Мајки, бидејќи сите се имаат породено во истиот месеc и се сретнуваат во паркот со колиcхките, барајќи прибежиште од стресовите што доаѓаат со мајcхинствоточ ги делат стравовите, радостите и советите што ги имаат како тазе мајки. Една веcхер по договор излегуваат без бебињата за да се опуштат малку, но токму таа веcхер, нешто тргнува во ужасно лош правеc: едно од бебињата го снемува од неговото креветcхе дома. Вини е самохрана мајка, која секако не сака да го остави бебето со дадилка, но другите жени инсистираат дека се ќе биде добро и таа неволно попушта. Сега нејзиното бебе го нема, xандарите поставуваат вознемируваcхки прашања и жживотот на затворжената Вини се наоѓа под рефлектори. Кој е таткото на бебето? Каде всушност била мајката веcхерта?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ејми Молој
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници306

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB