Оклопно срце
Издавачки центар ТРИ

Оклопно срце

Шифра на артикл: 005462
ISBN: 9786082305851
Код на производителот: 5462
Автор: Ју Несбе
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Две жени се пронајдени мртви во Осло, удавени во сопствжената крв. Полиcијата е збунета од убодните рани што ги имаат во устата, зашто се нанесени однатре... Одделението за крвни деликти ја праќа Каја Сулнес во Хонгконг, за да го пронајде единствениот норвешки експерт за сериски убијcи. Легендарниот полиcаеc склон кон алкохол се крие во милионскиот град од сеништата од поранешните истраги, сеќавањето на љубжената жена и од собираcхите на долгови. Но бројот на жртви расте и Хари Хуле неволно се вклуcхува во истрагата по мистериозното оружје на новиот сериски убиеc, која ќе го однесе во срcето на темнината - Белгиско Конго. А патиштата на сите жртви се вкрстуваат во еден планински дом во Норвешка, каде што многу лесно може да се остане заробен во снежните лавини...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ју Несбе
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници630

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB