Вистински предавства
Култура

Вистински предавства

Шифра на артикл: 005591
ISBN: 9789989329852
Код на производителот: 5591
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нора Робертс, презентира возбудлива приказна за семејни тајни, неоcхекувани страсти и дерби со cхистокрвни коњи.. Келси Бајден отсекогаш верувала дека нејзината мајка е мртва. Но, сега, ја открива вистината, по многу години поминати во затвор за убиство, Наоми чедвик е се уште жива. Сега, на фармата за коњи на Наоми, Келси се обидува да го среди својот жживот кој бил една голема лага. Најголем поттик и е љубовта кон нејзината мајка. Граниcите на љубовта можат да бидат кршливи...како што науcхи Келси од нејзиниот неодамна завршен брак. Но, додека двете жени повторно ја градат својата врска, Келси се наоѓа во една возбудлива нова романса. Затоа таа мора да одлуcхи, еднаш засекогаш...кому може да му верува?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Нора Робертс
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници571

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB